Kingdom Come Deliverance 2 na konsolach zadziała tylko w 30 FPS. Wszystkiemu winien ma być Xbox Series S

Kingdom Come Deliverance 2

Kingodm Come Deliverance 2 to kontynuacja świetnie przyjętej gry RPG z 2018 roku od czeskiego dewelopera Warhorse Studios. Mówi się, że produkcja ma stawiać na liczne usprawnienia graficzne, oraz że ma być wyzwaniem nawet dla najmocniejszych kart graficznych na rynku. Niestety, sprawa ma się zgoła inaczej w kwestii wydań konsolowych.

Konsolowa edycja Kingdom Come Deliverance 2 zadziała jedynie w 30 FPS

Niestety, deweloper Kingdom Come Deliverance 2 nie ma dobrych wiadomości dla graczy, którzy oczekiwali, że zagrają w dzieło czeskiego studia w 60 klatkach na sekundę. Produkcja bowiem będzie celowała w płynność na poziomie 30 FPS na wszystkich konsolach. Według twórców, sytuacji winien jest Xbox Series S, do którego został dostosowany poziom techniczny gry ze względu na fakt, iż jest to najsłabsza konsola obecnej generacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak można się domyśleć, powyższa decyzja jest zapewne spowodowana ograniczonym budżetem na produkcję gry. Implementacja różnych trybów w zależności od sprzętu pochłonęłaby w tym przypadku większe środki finansowe.

Powyższa informacja raczej nie zadowoli graczy, którzy są przyzwyczajeni do grania w 60 klatkach na sekundę. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że deweloperzy jeszcze zmienią zdanie i dodadzą wyższą płynność, chociażby w formie patcha po premierze.

Źródło: Wccftech

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.