Kingdom Come: Deliverance 2 z czeskim dubbingiem na premierę! Twórcy opublikowali listę lokalizacji

Kingdom Come Deliverance 2

Gracze pierwszej odsłony serii Kingdom Come Deliverance musieli czekać aż pięć lat na oficjalne wprowadzenie czeskiego dubbingu. Co ciekawe, z początku była to inicjatywa społeczności, która z czasem zyskała aprobatę oraz wsparcie ze strony twórców gry. Warhorse Studios poinformowało, że w przypadku sequela Henryk ze Skalicy przemówi w rodzimym języku już w dniu premiery.

Kingdom Come Deliverance 2 – lista wersji językowych

Pełna lokalizacja, obejmująca zarówno dubbing, jak i tekst została zarezerwowana dla sześciu języków: angielskiego, czeskiego, francuskiego, niemieckiego, japońskiego i hiszpańskiego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Polscy gracze będą musieli zadowolić się wyłącznie przetłumaczonymi napisami. Jednocześnie stało się jasne, że Daniel Vávra (współzałożyciel Warhorse Studios) nie miał na myśli polskiego dubbingu, gdy wspominał o „specjalnej niespodziance dla Polaków”.

W Kingdom Come: Delierance 2 znajdziemy łącznie 15 wersji językowych. Względem pierwszej częściej na liście pojawił się tradycyjny chiński, a zniknął europejski wariant portugalskiego.

Kingdom Come: Deliverance 2 trafi do sprzedaży w drugiej połowie 2024 roku. Tytuł jest opracowywany z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Źródło: Twitter (Warhorse Studios)

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.