Kingdom Come Deliverance 2 z „niespodzianką dla Polaków”! Tajemniczy wpis dewelopera

Kingdom Come Deliverance 2

Wczoraj doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Kingdom Come Deliverance 2, co zdecydowanie było jednym z głośniejszych wydarzeń całego gamingowego roku. Dodatkowym plusem w tej sytuacji jest fakt, że premiera gry planowana jest na 2024 rok, co tym bardziej może podkręcać zainteresowanie. Jeden z ostatnich wpisów dewelopera z Warhorse Studios sugeruje, że na rodzimych graczy czeka coś wyjątkowego.

Polacy mogą spodziewać się „niespodzianki” w Kingdom Come Deliverance 2

W dyskusji pod postem zapoczątkowanej przez Ryszarda Chojnowskiego udzielił się jeden z deweloperów Warhorse Studios, a dokładniej Daniel Vavra. Twórca w odpowiedzi na jeden z komentarzy stwierdził, że ekipa stojąca za Kingdom Come Deliverance 2 przygotowała „jedną specjalną niespodziankę dla Polaków”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Brzmi to bardzo enigmatycznie, bo tak naprawdę nie wiadomo, czego możemy się spodziewać. Można oczywiście zakładać, że skoro jest to odpowiedź na komentarz dotyczący dubbingu, to może właśnie chodzi o polskie udźwiękowienie. Jest to jednak bardzo luźna teoria, której raczej nie należy brać na poważnie, zwłaszcza że brak jakichkolwiek przesłanek, mogących to potwierdzić.

Kingdom Come Deliverance 2
Kingdom Come Deliverance 2

Nie można też wykluczyć, że chodzi o pojawienie się w fabule wątków związanych właśnie z Polską, która przecież od zawsze sąsiaduje z Czechami. Świadczyć o tym może obecność biało-czerwonych barw w niektórych elementach trailera. Tutaj jednak warto pamiętać, że nie tylko nasze rycerstwo stosowało te kolory.

Sam fakt, że czescy deweloperzy wzięli pod uwagę polskich graczy, jest bardzo miły i tak naprawdę nie ma znaczenia, jaka to będzie niespodzianka. W takich sytuacjach liczy się gest i na pewno zdecydowana większość rodzimych odbiorców Kingdom Come Deliverance 2 się ucieszy z czegokolwiek, co przygotują twórcy Warhorse Studios. Warto więc tym bardziej czekać na premierę gry i nowe wieści z nią związane.

Źródło: Twitter/X: Daniel Vavra

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.