Kingdom Come Deliverance 2 na nowym trailerze! Warhorse Studios dowiozło GENIALNY trailer

Kingdom Come Deliverance 2

Od pierwszej zapowiedzi Kingdom Come Deliverance 2 wiele osób z wielką niecierpliwością oczekiwało zupełnie nowych materiałów z tej konkretnej gry. Na szczęście nie musieli oni długo czekać, bo czeskie Warhorse Studios pojawiło się na Summer Game Fest 2024. Co tu dużo mówić, sam zwiastun jest genialny.

Kingdom Come Deliverance 2 na kolejnym trailerze

Zwiastun Kingdom Come Deliverance 2

W trakcie Summer Game Fest 2024 doczekaliśmy się kolejnego trailera Kingdom Come Deliverance 2. Już od pierwszego urywku widać, że nie w stosunku do poprzedniej mowa o zauważalnej poprawie oprawy wizualnej. Wszystko dopełniają urywki z gameplayu, na których widać kilka znanych twarzy (Jan Ptaszek i być może nawet legendarny ksiądz Bogota).

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Materiał pokazuje też bardzo dobitnie, że Warhorse Studios nie pozbyło się swojego charakterystycznego poczucia humoru oraz wiernego oddania realiów historycznych. Widać, że ostatnie lata pracy czeskich deweloperów nie poszły na marne i możemy spodziewać się naprawdę konkretnego RPG-a.

Kiedy jednak Kingdom Come Deliverance 2 zadebiutuje? Nadal dokładnego terminu nie otrzymaliśmy, choć studio nadal utrzymuje, że wydarzy się to jeszcze w 2024 roku. Trzeba więc czekać i liczyć, że Czesi dowiozą!

Źródło: Summer Game Fest 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.