Kingdom Come Deliverance 2 postawi większą filmowość cutscenek. Nowy materiał daje wielkie nadzieje

Kingdom Come Deliverance 2

W połowie kwietnia deweloperzy z czeskiego Warhorse Studios zaskoczyli wielu graczy zapowiedzią Kingdom Come Deliverance 2. Pozycja ta już na pierwszym materiale zapowiada się wyjątkowo dobrze, będąc jednocześnie zauważalnym rozwinięciem pierwszej części gry. Najnowszy materiał prosto z Czech pokazuje, że nasi południowi sąsiedzi nie przebierają w środkach.

Prace nad Kingdom Come Deliverance 2 pokazują ogromny rozwój Warhorse Studios

W najnowszym wideo przedstawiającym kulisy tworzenia ostatniego trailera do Kingdom Come Deliverance 2 dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat tego, jak w ogóle powstawał ten trailer. Deweloperzy z Warhorse Studios wzięli pod uwagę nie tylko efektowność materiału, ale też to, aby jak najlepiej oddał on mroczniejszy i bardziej dojrzały klimat, jakim ma cechować się kontynuacja.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra ma też cechować się bardziej filmowym doświadczeniem, które stać ma na wysokim poziomie. O to zadbać ma ekipa 12 filmowców oraz 3 inżynierów dźwięków, którzy pracują tylko na cutscenkami. Jest to więc bardzo konkretny dowód na ogromny rozwój, jaki przeszło Warhorse od czasów prac nad pierwszym Kingdom Come.

Co bardzo ciekawe, w trakcie materiału doczekaliśmy się kilku przebitek z sesji motion-capture, w których udział brali m.in. Luke Dale (Jan Ptaszek) oraz Tom McKay (Henryk). Samo ich zaangażowanie w projekt jest naprawdę duże i stanowi zarazem chyba najlepszą reklamę dla całego tego projektu.

Ostatecznie Kingdom Come Deliverance 2 zapowiada się naprawdę bardzo, ale to bardzo ciekawie, a pikanterii dodaje fakt, iż gra zadebiutuje jeszcze w 2024 roku. Czekacie na kontynuację przygód Henryka? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube: Warhorse Studios

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.