Kingdom Come Deliverance 2 w zasadzie potwierdzone! Gra na dniach ma otrzymać zwiastun aktorski

Kingdom Come Deliverance

Kingdom Come Deliverance to tytuł, który przyjął się bardzo ciepło w naszym kraju. Wiele wskazuje na to, że na dniach doczeka się on zapowiedzi swojego sequela. Ta ma zostać zaprezentowana w postaci zwiastuna aktorskiego.

Zapowiedź Kingdom Come Deliverance 2 już w czwartek?

Jeśli chodzi o oficjalne informacje – studio Warhorse ma zapowiedzieć nową grę już w czwartek 18 kwietnia o godzinie 20:00. Wiele zaufanych źródeł, w tym Tom Henderson i billbil-kun, potwierdziło, że chodzi o Kingdom Come Deliverance 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto czeski portal Indian poinformował, że pod koniec stycznia deweloperzy nagrywali film w miejscowości Kutna Hora. Firma zajmująca się produkcją tego materiału potwierdziła w swojej dokumentacji, że projekt nazwano „KDC 2”. Nie ma więc wątpliwości, że pomimo drobnej różnicy w nazewnictwie, chodzi o Kingdom Come Deliverance 2.

Dlatego też możemy przypuszczać, że w czwartek będziemy świadkami zwiastuna aktorskiego, który oficjalnie ujawni grę. Pozostaje nam więc już tylko czekać na oficjalną prezentację.

Tymczasem przypomnijmy, że Kingdom Come: Deliverance pojawiło się w 2018 roku na PC, PlayStation i Xboxy. Z kolei w 2024 roku produkcja ta otrzymała też port na Nintendo Switch.

Źródło: Indian-tv.cz

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.