Kingdom Come Deliverance — deweloperzy poszukują nowych pracowników. Kontynuacja hitu z 2018 roku powstaje?

Kingdom Come Deliverance

Od premiery Kingdom Come Deliverance minęło w tym roku już pięć lat, ale do tej pory deweloperzy z Warhorse Studios nie zdradzili żadnych konkretów związanych z ewentualną kontynuacją tej produkcji. W takich sytuacjach najlepszymi poszlakami bywają po prostu ogłoszenia o pracę, w których firmy siłą rzeczy muszą zdradzić nieco szczegółów dla nowozatrudnionych. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że czeskie studio może faktycznie szykować sequel przygód Henryka ze Skalicy.

Ogłoszenia o pracę sugerują, że Warhorse Studios nadal pracuje nad kontynuacją Kingdom Come Deliverance

Kingdom Come Deliverance
Kingdom Come Deliverance

Z zamieszonej w sieci oferty wynika, że Warhorse Studios poszukuje obecnie chętnego na stanowisko projektanta scenek przerywnikowych, które pojawią się w nadchodzącej grze AAA tegoż producenta. Deweloperzy zatrudnią osobę, która dobrze rozumie wszystkie aspekty związane bezpośrednio z tworzeniem tego rodzaju sekwencji w grach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wśród dodatkowych wymagań znalazła się wzmianka o dobrej znajomości silnika CryEngine Sandbox, co oczywiście pozwala sugerować, że firma zdecydowała się postawić na sprawdzone rozwiązania i deweloperzy stworzą sequel Kingdom Come Deliverance tym samym silniku co ich debiutancki tytuł.

Przeczytaj też: Ranking kart graficznych

W ogłoszeniu oczywiście nie napisano dokładnie o jaką pozycję chodzi, lecz wiele osób spodziewa się, iż chodzi właśnie o kontynuację marki Kingdom Come. W końcu zakończenie pierwszej części zostawia deweloperom sporo możliwości rozwinięcia historii. Czy tak faktycznie będzie i przewidywania graczy okażą się prawdą? Tego zapewne dowiemy się po pierwszej oficjalnej zapowiedzi (kiedykolwiek ona nastąpi).

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.