Kingmakers zachwyca destrukcją otoczenia! Nowy zwiastun pokazuje czołg na średniowiecznym polu bitwy

Kingmakers

Pod koniec lutego gracze mieli okazję zobaczyć pierwszy zwiastun Kingmakers – szalonej produkcji, która łączy ze sobą elementy strategii i gry akcji. Zgodnie z zapowiedziami wspomniany tytuł przeniesie użytkowników do kilkaset lat wstecz i pozwoli korzystać ze współczesnej broni. Najnowszy zwiastun ujawnia, że na średniowiecznym polu bitwy nie zabraknie też czołgów.

W Kingmakers gracze będą burzyć średniowieczne zamki przy pomocy czołgu

Kingmakers – zwiastun

Powyższy zwiastun Kingmakers skupia się bowiem na prezentacji systemu destrukcji otoczenia. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak we wspomnianej produkcji wygląda proces niszczenia znajdujących się na polu bitwy budynków. Okazuje się, że w starciu z czołgiem nawet rycerze kryjący się za murami zamku nie mogą czuć się bezpieczni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W Kingmakers nie zabraknie też oczywiście broni palnej. Najnowszy zwiastun pokazuje też, że na średniowiecznym polu bitwy niezwykle przydatny może okazać się motocykl. Trzeba przyznać, że wspomniana produkcja prezentuje się całkiem nieźle i raczej nie powinna mieć problemów ze znalezieniem fanów, zwłaszcza że zaoferuje również możliwość zabawy w kooperacji.

Kingamakers jeszcze w 2024 roku ma zadebiutować na komputerach osobistych. Dokładna data premiery nie jest jednak obecnie znana. Zamierzacie sprawdzić wspomnianą produkcję? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.