Kolejne klasyczne gry na PlayStation z wyczekiwaną funkcją! Fani starszych tytułów mają powody do zadowolenia

Days of Play 2022

Katalog starszych gier z czasów PS1, PS2 i PS3, to największy atut, jaki aktualnie wyróżnia wariant abonamentu PS Plus Premium. Niestety, ale osoby, które ogrywają część z klasycznych produkcji w tej usłudze, narzekała na brak trofeów w przypadku wielu pozycji, które nie zostały wydane przez sam Sony. Tym razem jednak mają oni powody do zadowolenia, bo kilka kultowych pozycji spoza portfolio PlayStation doczekało się wsparcia dla popularnych „pucharków”.

Kolejne klasyczne gry z PlayStation Plus Premium z obsługą trofeów

Przy okazji dodania do abonamentu PS Plus Premium trzech nowych gier łowcy trofeów doczekali się nie lada niespodzianki, bo wszystkie z tych gier otrzymała właśnie obsługę osiągnięć. Oznacza to, że w każdej z tych gier możemy zdobyć platynowy pucharek przyznawany za odblokowanie wszystkich możliwych osiągnięć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Cóż jest w tym nadzwyczajnego? Przede wszystkim fakt, że Tomb Raider Legend i Star Wars The Clone Wars nie są grami wydawanymi przez Sony. Jakby tego było mało, to obsługi trofeów doczekało się także kilka innych gier, które w PS Plus Premium dostępne są już od jakiegoś czasu. Mowa o następujących grach:

  • Toy Story 3
  • Toy Story 2 Buzz Lightyear to the Rescue!
  • Oddworld Abe’s Exodus
  • Alone in the Dark The New Nightmare

Wychodzi więc na to, że osobom chętnym do platynowania gier powiększyła się lista gier do przejścia, co raczej nie jest złą wiadomością. Sam fakt dodania takiej obsługi może być też zapowiedzią, że w najbliższym czasie jeszcze więcej pozycji doczeka się podobnej opcji, za co warto trzymać kciuki.

Źródło: psnprofiles.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.