PS Plus Premium z kolejnymi 3 grami! Fani klasyków powinni być zadowoleni

PS Plus

Pod koniec maja doczekaliśmy się startu PlayStation Days of Play i szeregu profitów, jakie wiążą się z tego rodzaju eventem dla posiadaczy PS Plus. Od pewnego czasu informowaliśmy o kolejnych dodatkowych grach, które trafiały do różnych wariantów tej usługi. Tym razem na prezenty liczyć mogą posiadacze najwyższej opcji i naprawdę tym razem mówimy o całkiem ciekawych pozycjach.

PS Plus Premium z trzema dodatkowymi grami w czerwcu 2024

PS Plus Premium czerwiec 2024 dodatkowe gry
PS Plus Premium w czerwcu 2024, dodatkowe gry

Tym razem Sony postanowiło przygotować dodatkowe gry dla posiadaczy abonamentu PS Plus Premium, który oczywiście oferuje dostęp do katalogu klasycznych gier ze starszych konsol od japońskiego przedsiębiorstwa. Mowa o trzech pozycjach, które zasiliły, a jedna dopiero zasili tę bibliotekę i w zasadzie każda z nich warta jest uwagi, jeśli ktoś gustuje w tego rodzaju pozycjach.

Nie przedłużając jednak oto pełna lista gier, które trafiły lub trafią dziś PS Plus Premium:

  1. Pobierz Tomb Raider: Legend z PS Store
  2. Pobierz STAR WARS The Clone Wars z PS Store
  3. Sly Cooper and the Thievius Raccoonusdostępna już wkrótce

Ostatnia z gier nie jest jeszcze dostępna, ale ma to nastąpić jeszcze dziś. Kilka godzin temu do sieci trafiła lista trofeów dla Sly Cooper and the Thievius Raccoonus w wersji na PlayStation, co wskazuje, że rzeczywiście dodanie jej jest już tuż za rogiem. Jeśli gra pojawi się w abonamencie, to na pewno Was o tym poinformujemy.

Oczywiście są to tylko DODATKOWE gry, a to oznacza, że pełna lista, która trafi do PS Plus Extra i Premium powinna pojawić się w przeciągu kilku najbliższych dni. Jak oceniacie te dodatki? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PS Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.