Knockout City trafi do Xbox Game Pass Ultimate w dniu swojej premiery

Knockout City

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że do Xbox Game Pass zmierza Dragon Quest Builders 2, a Microsoft już poinformował o kolejnej grze, która wkrótce trafi do jego usługi. Tym razem mowa o Knockout City, czyli wieloosobowej produkcji od Electronic Arts skupiającej się na bitwach w zbijaka.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Knockout City niedługo w Xbox Game Pass

Zwiastun Knockout City z elementami rozgrywki

Premiera Knockout City odbędzie się 21 maja 2021 roku. Tego samego dnia gra wzbogaci bibliotekę EA Play oraz Xbox Game Pass Ultimate. Tę ciekawie zapowiadającą się produkcję uruchomimy na Xboxie One oraz na konsolach nowej generacji – Xboxie Series S i Xboxie Series X.

Gracze pecetowi – przynajmniej jak na razie – będą musieli obejść się smakiem. Niewykluczone jednak, że z czasem gra trafi również do Xbox Game Pass na PC, czyli abonamentu, w którego skład od niedawna wchodzi również EA Play. Miałoby to sens, bo trzonem Knockout City ma być przecież rozgrywka międzyplatformowa.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z