Dragon Quest Builders 2 niedługo zawita do Xbox Game Pass

Dragon Quest Builders 2

Do Xbox Game Pass ciągle trafiają nowe gry, dlatego nikogo nie powinien zdziwić fakt, że właśnie poznaliśmy kolejny tytuł, który już niedługo wzbogaci bibliotekę usługi Microsoftu. Nie jest to przesadnie znana produkcja, ale jak to mówią – lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Dragon Quest Builders 2 w Xbox Game Pass

Zwiastun Dragon Quest Builders 2

Dragon Quest Builders 2 to umożliwiająca budowanie gra RPG przeznaczona zarówno dla młodszych graczy, jak i tych trochę starszych. Zgodnie z informacją widniejącą w Microsoft Store, po niemal dwóch latach od swojej premiery gra w końcu trafi na konsole Microsoftu, a jakby tego było mało – od razu wzbogaci subskrypcje Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Produkcja zostanie udostępniona abonentom już 4 maja, czyli w przyszły wtorek.

Dragon Quest Builders 2 uruchomimy na Xboxie One, Xboxie Series S, Xboxie Series X oraz komputerach PC. Wygląda na to, że marcowa plotka na temat kolejnych gier Square Enix zmierzających do Xbox Game Pass zaczyna się sprawdzać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z