Kojima Productions obchodzi 8. urodziny! Gwiazdy kina i branży gier gratulują sukcesów założycielowi

Death Stranding

W 2015 roku Hideo Kojima postanowił otworzyć niezależne studio deweloperskie. Zespół Kojima Productions wydał na świat Death Stranding, a obecnie pracuje nad kilkoma ciekawymi projektami. Teraz firma obchodzi 8. urodziny – założycielowi gratulują między innymi gwiazdy kina i branży gier.

Hideo Kojima świętuje 8. urodziny Kojima Productions z gwiazdami

8. urodziny Kojima Productions

Z okazji 8. rocznicy firmy, na oficjalnym kanale Kojima Productions na platformie YouTube pojawił się krótki materiał. Zawiera on kilkanaście wypowiedzi różnych osobistości znanych między innymi z branży filmowej, ale również gamingowej. Gratulacji Hideo Kojimie udzielił między innymi Geoff Keighley czy Hidetoshi Nishijma.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto na urodzinowym wideo znalazły się życzenia od gwiazd nadchodzącego projektu Kojima Productions. Mowa o OD, które, jak mówi Hideo Kojima, ma być czymś zupełnie wyjątkowym, na miarę „nowej formy mediów”. Przy grze współpracuje kilku utalentowanych artystów, w tym Jordan Peele.

Zobacz też: Smartfon do 2000 zł

Pod materiałem z okazji 8. urodzin Kojima Productions możemy znaleźć masę gratulacji od graczy. Nam zatem pozostaje oczekiwać na kolejne szczegóły dotyczące nowych projektów i również życzyć kolejnych, pełnych sukcesów lat w branży!

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.