Co najmniej 6 kolejnych gier od Square Enix trafi do Xbox Game Pass? Na to wygląda

Square Enix

Wczoraj w Xbox Game Pass pojawiła się m.in. gra Octopath Traveler. Z kolei 1 kwietnia bibliotekę usług wzbogaci polska strzelanka pod tytułem Outriders. Co łączy obie te produkcje? Ano wydawca, a konkretniej Square Enix. Dziś dowiedzieliśmy się, że do Xbox Game Pass najprawdopodobniej zawitają kolejne gry wydawane przez tę firmę. Nie da się ukryć, że to świetna, choć nieoficjalna wiadomość.

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Kolejne gry od Square Enix w Xbox Game Pass – co wiemy?

Koreański oddział IGN poinformował, że do biblioteki Xbox Game Pass zmierza jeszcze przynajmniej 6 gier od Square Enix. Ma tak wynikać z umowy, którą japoński gigant podpisał z Microsoftem. Według portalu jest to branżowa tajemnica poliszynela, a oficjalne ogłoszenie wydaje się być tylko kwestią czasu.

Niestety nie wiadomo, kiedy i jakich tytułów możemy się spodziewać. Trzy największe gry multiplatformowe Square Enix, których premiera jeszcze przed nami, to Babylon’s Fall, Final Fantasy XVI i Forspoken. Niestety żadna z nich nie została jeszcze zapowiedziana na Xboxa, jednak jest szansa, że wspominana umowa uwzględnia ich premierę na konsolach Microsoftu. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego, jak snuć domysły i oczekiwać na kolejne szczegóły. Fajnie byłoby usłyszeć oficjalne potwierdzenie z ust jednej z firm.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia