Co najmniej 6 kolejnych gier od Square Enix trafi do Xbox Game Pass? Na to wygląda

Square Enix

Wczoraj w Xbox Game Pass pojawiła się m.in. gra Octopath Traveler. Z kolei 1 kwietnia bibliotekę usług wzbogaci polska strzelanka pod tytułem Outriders. Co łączy obie te produkcje? Ano wydawca, a konkretniej Square Enix. Dziś dowiedzieliśmy się, że do Xbox Game Pass najprawdopodobniej zawitają kolejne gry wydawane przez tę firmę. Nie da się ukryć, że to świetna, choć nieoficjalna wiadomość.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Kolejne gry od Square Enix w Xbox Game Pass – co wiemy?

3월 25일 출시와 동시에 Xbox 게임 패스로 등록된 '옥토패스 트래블러'의 리뷰 영상입니다.

앞으로도 Xbox 게임 패스에 더 많은 스퀘어 에닉스 타이틀이 들어올 예정입니다. 이미 6개 이상의 스퀘어 에닉스 게임이 확정되어 발표 일정을 조율하고 있는 것은 업계에서 공공연한 비밀입니다. 🙂 pic.twitter.com/CNssWVW75y

— IGN Korea (@ign_korea) March 25, 2021

3월 25일 출시와 동시에 Xbox 게임 패스로 등록된 '옥토패스 트래블러'의 리뷰 영상입니다.

앞으로도 Xbox 게임 패스에 더 많은 스퀘어 에닉스 타이틀이 들어올 예정입니다. 이미 6개 이상의 스퀘어 에닉스 게임이 확정되어 발표 일정을 조율하고 있는 것은 업계에서 공공연한 비밀입니다. 🙂 pic.twitter.com/CNssWVW75y

— IGN Korea (@ign_korea) March 25, 2021

Koreański oddział IGN poinformował, że do biblioteki Xbox Game Pass zmierza jeszcze przynajmniej 6 gier od Square Enix. Ma tak wynikać z umowy, którą japoński gigant podpisał z Microsoftem. Według portalu jest to branżowa tajemnica poliszynela, a oficjalne ogłoszenie wydaje się być tylko kwestią czasu.

Niestety nie wiadomo, kiedy i jakich tytułów możemy się spodziewać. Trzy największe gry multiplatformowe Square Enix, których premiera jeszcze przed nami, to Babylon’s Fall, Final Fantasy XVI i Forspoken. Niestety żadna z nich nie została jeszcze zapowiedziana na Xboxa, jednak jest szansa, że wspominana umowa uwzględnia ich premierę na konsolach Microsoftu. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego, jak snuć domysły i oczekiwać na kolejne szczegóły. Fajnie byłoby usłyszeć oficjalne potwierdzenie z ust jednej z firm.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z