Nowy Silent Hill lub Metal Gear Solid? Konami zapowie nową odsłonę „marki znanej na całym świecie”

Silent Hill Metal Gear Solid

Targi Tokyo Games Show 2022 zbliżają się wielkimi krokami. Może nie cieszą się one taką popularnością na zachodzie jak chociażby Gamescom, jednak trzeba pamiętać, że podczas TGS swoje pokazy mają najwięksi giganci branży tacy jak Xbox, Bandai Namco czy Capcom. W tym roku jednym z głośniejszych wydarzeń może być zapowiedź nieogłoszonej gry od Konami.

REKLAMA

Konami zapowiedziało, że podczas tegorocznych targów TGS 2022 zapowie „coś wielkiego”

Konami na TGS 2022
Fragment harmonogramu Konami podczas Tokyo Games Show 2022

Japoński gigant wydawniczy ogłosił dziś zestawienie produkcji, które zamierza zaprezentować podczas tegorocznego Tokyo Games Show. Pośród takich tytułów jak eFootball 2023 czy Yu-Gi-Oh! pojawiła się dość enigmatyczna pozycja podpisana jako „Niezapowiedziany tytuł Konami”. Ten nieogłoszony projekt ma być rzekomo nową odsłoną marki znanej na całym świecie.

Niemal od razu w sieci rozpoczęły się spekulacje, o jaki tytuł może chodzić. Część osób twierdzi, że chodzi o zapowiedź kolejnej odsłony (lub remake’u) Silent Hill, która prawdopodobnie jest w fazie produkcji. Inni wskazują na równie popularną markę, jaką jest Metal Gear Solid, której nowa część też ponoć powstaje już od jakiegoś czasu.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Oficjalne ogłoszenie tego niezapowiedzianego tytułu zostało zaplanowane na 16 września bieżącego roku. Według harmonogramu produkcji tej zostanie poświęcone 45 minut, a występ ma uświetnić obecność popularnego aktora głosowego Yuji’ego Kaji, który „ma reprezentować fanów serii na całym świecie” (cokolwiek miałoby to znaczyć).

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!