Nowy Silent Hill to już niemal pewniak? Wyciekły wiarygodne grafiki

Nowy Silent Hill grafika, przeciek

Nowa odsłona serii Silent Hill wydaje się być w produkcji. Zaufany insider podzielił się w sieci nowymi informacjami, a także grafikami z nadchodzącego projektu. Mimo że teoretycznie jeszcze niczego nie można brać za pewnik, to wszystkie znaki na niebie wskazują, że nowy Silent Hill rzeczywiście powstaje.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Nowy Silent Hill wycieka — grafiki i pierwsze informacje

Dusk Golem, znany insider, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje, podzielił się na Twitterze grafikami, które rzekomo pochodzą z nowej odsłony Silent Hill, będącej obecnie w produkcji. Można je zobaczyć powyżej, bo z profilu mężczyzny już zniknęły — Dusk Golem otrzymał ostrzeżenie od Twittera, bo właściciel praw autorskich do grafik zgłosił swoje roszczenia. A to w zasadzie potwierdza, że prace nad nową odsłoną Silent Hill trwają w najlepsze.


Insider poinformował, że udostępnione grafiki są dość stare i pochodzą mniej więcej z 2020 roku, a projekt rzekomo ma już wyglądać trochę inaczej. Golem podzielił się też frazami „Anita & Maya” oraz „SMS Messages”, choć nie wiadomo, do czego mogłyby się odnosić. Co więcej, według mężczyzny nie jest to jedyna gra z serii Silent Hill będąca obecnie w produkcji.

Przeczytaj też: Data premiery Dead Space Remake

Jest cień szansy, że nową odsłonę Silent Hill opracowuje polskie Bloober Team. Autorzy The Medium i kilku innych horrorów podpisali w zeszłym roku umowę z Konami, więc wszystko powoli wydaje się spajać w jedną całość. W ramach ciekawostki warto też wspomnieć, że w tym roku Japończycy odnowili znak towarowy Silent Hill. Biorąc to wszystko pod uwagę, nowa odsłona serii wydaje się być w zasadzie pewna. Pytanie tylko, kiedy firma zdecyduje się ją oficjalnie ujawnić?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.