Nowy Silent Hill to już niemal pewniak? Wyciekły wiarygodne grafiki

Nowy Silent Hill grafika, przeciek

Nowa odsłona serii Silent Hill wydaje się być w produkcji. Zaufany insider podzielił się w sieci nowymi informacjami, a także grafikami z nadchodzącego projektu. Mimo że teoretycznie jeszcze niczego nie można brać za pewnik, to wszystkie znaki na niebie wskazują, że nowy Silent Hill rzeczywiście powstaje.

Nowy Silent Hill wycieka — grafiki i pierwsze informacje

Dusk Golem, znany insider, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje, podzielił się na Twitterze grafikami, które rzekomo pochodzą z nowej odsłony Silent Hill, będącej obecnie w produkcji. Można je zobaczyć powyżej, bo z profilu mężczyzny już zniknęły — Dusk Golem otrzymał ostrzeżenie od Twittera, bo właściciel praw autorskich do grafik zgłosił swoje roszczenia. A to w zasadzie potwierdza, że prace nad nową odsłoną Silent Hill trwają w najlepsze.

Insider poinformował, że udostępnione grafiki są dość stare i pochodzą mniej więcej z 2020 roku, a projekt rzekomo ma już wyglądać trochę inaczej. Golem podzielił się też frazami „Anita & Maya” oraz „SMS Messages”, choć nie wiadomo, do czego mogłyby się odnosić. Co więcej, według mężczyzny nie jest to jedyna gra z serii Silent Hill będąca obecnie w produkcji.

Przeczytaj też: Data premiery Dead Space Remake

Jest cień szansy, że nową odsłonę Silent Hill opracowuje polskie Bloober Team. Autorzy The Medium i kilku innych horrorów podpisali w zeszłym roku umowę z Konami, więc wszystko powoli wydaje się spajać w jedną całość. W ramach ciekawostki warto też wspomnieć, że w tym roku Japończycy odnowili znak towarowy Silent Hill. Biorąc to wszystko pod uwagę, nowa odsłona serii wydaje się być w zasadzie pewna. Pytanie tylko, kiedy firma zdecyduje się ją oficjalnie ujawnić?

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z