Konferencja ID@Xbox Spring Showcase zapowiedziana. Już za kilka dni ujrzymy nowe gry

ID@Xbox

Zima za chwilę dobiegnie końca, a zastąpi ją upragniona wiosna. Microsoft dobrze zdaje sobie z tego sprawę, dlatego firma właśnie zapowiedziała wiosenną konferencję ID@Xbox Spring Showcase. Podczas jej trwania ujrzymy nowe gry, z których część zapewne trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Konferencja ID@Xbox Spring Showcase 2022 – kiedy i gdzie będzie można ją oglądać?

ID@Xbox Spring Showcase 2022

Konferencja ID@Xbox Spring Showcase rozpocznie się 16 marca (środa) o godzinie 19:00 czasu polskiego. Transmisję na żywo będzie można oglądać wyłącznie na Twitchu na kanałach Xbox i TwitchGaming. Microsoft informuje, że po streamie można się spodziewać zapowiedzi wielu nowych gier niezależnych twórców; zobaczymy m.in. zwiastuny i gameplaye od takich studiów jak Finji czy Whitethorn. Ponadto światło dzienne ujrzy pierwsza gra wydawnictwa iam8bit.


Przeczytaj też: Najlepsze słuchawki do Xbox Series X|S

Usłyszymy też co nieco od twórców odpowiedzialnych za Shredders i Roblox. Na ten moment to wszystko, co wiemy o nadchodzącej konferencji; Microsoft raczej więcej już nie zdradzi, aby nie psuć potencjalnych niespodzianek. Zamierzacie oglądać ID@Xbox Spring Showcase? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.