Konsolowa wersja Bright Memory Infinite z datą premiery

Bright Memory Infinite

Bright Memory Infinite zadebiutowało na PC w listopadzie zeszłego roku. Natomiast dzisiaj w końcu poznaliśmy dokładną datę premiery wydania na konsole. Na szczęście długo już nie poczekamy.

Data premiery Bright Memory Infinite na PS5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch

Konsolowy zwiastun Bright Memory Infinite

Data premiery Bright Memory Infinite w wydaniu na konsole została ustalona na 21 lipca 2022 roku. Gra pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz… Switchu. Sprzęt Nintendo wydaje się tu niezbyt pasować, bo grafika w tytułowej grze stoi na naprawdę wysokim poziomie i można mieć obawy, że rozgrywka na „Pstryczku” będzie co najmniej niekomfortowa. Tym bardziej że gra trafi na NS w natywnym wydaniu i nie będzie uruchamiana z chmury.

Przeczytaj też: Gry przygodowe na PS4

Z kolei na PS5 i Xbox Series X|S Bright Memory Infinite zaoferuje dwa tryby graficzne: ładniejszy w 60 FPS-ach (z DirectX Raytracing) i nieco okrojony w 120 klatkach na sekundę. Czekacie na konsolową premierę, czy ta pozycja was nie interesuje? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z