Kunitsu-Gami: Path of the Goddess dostarczy abonentom Xbox Game Pass sporo rozrywki! Ujawniono czas gry

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess Xbox Game Pass

Od wczoraj gracze mogą cieszyć się wersją demo Kunitsu-Gami: Path of the Goddess. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja Capcomu jeszcze w tym miesiącu zadebiutuje na rynku. Jeden z przedstawicieli japońskiej firmy zapewnia, że wspomniany tytuł dostarczy użytkownikom solidną porcję rozrywki.

Capcom ujawnia, ile czasu zajmie ukończenie fabuły w Kunitsu-Gami: Path of the Goddess

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess – zwiastun

Dragon’s Dogma 2 było pierwszą grą Capcomu w nowym standardzie cenowym. Wspomniana produkcja zadebiutowała na rynku w cenie 70 dolarów, ale – jak się okazuje – japońska firma nie zamierza rezygnować z wydawania nieco tańszych gier. Tak będzie m.in. w przypadku zbliżającego się wielkimi krokami Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, które wyceniono na 50 dolarów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Yoshiaki Hirabayashi – producent nadchodzącej gry akcji Capcomu – zapewnia jednak, że niższa cena nie jest równoznaczna z brakiem zawartości. Deweloper zapowiedział, że ukończenie historii przygotowanej na potrzeby Kunitsu-Gami: Path of the Goddess zajmie graczom „nie mniej niż 20 godzin”. Dla wielu osób będzie to jednak dopiero początek zabawy.

Hirabayashi zapowiada, że w Kunitsu-Gami: Path of the Goddess nie zabraknie „misji i wyzwań”, które będą dostępne po ukończeniu fabuły. Zainteresowani muszą więc zarezerwować sobie kilkadziesiąt godzin wolnego czasu, by w pełni zapoznać się ze wspomnianą produkcją.

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess zadebiutuje już 19 lipca 2024 roku. Wspomniana produkcja zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca gra akcji Capcomu w dniu swojej premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.