Lara Croft wkrótce w Call of Duty! Activision prezentuje klasyczny wygląd bohaterki w nowym wydaniu

Call of Duty Lara Croft

Ostatnia aktualizacja oficjalnej strony internetowej Tomb Raider rozbudziła nadzieje fanów marki, którzy liczyli na prezentację nowej odsłony serii na targach Gamescom 2023. Lara Croft nie pojawiła się jednak w Kolonii, ale już niedługo zagości w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty: Warzone 2. Activision postanowiło przypomnieć graczom o wspomnianym wydarzeniu i zaprezentowało wygląd popularnej bohaterki.

Lara Croft zmierza do Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty: Warzone 2. Activision zaprezentowało wygląd bohaterki

Wygląd Lary Croft w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty: Warzone 2 powinien przypaść do gustu przede wszystkim miłośnikom starszych odsłon serii Tomb Raider. Udostępnione przez Activision materiały pokazują bowiem klasyczny wygląd popularnej bohaterki w nowym – realistycznym – wydaniu. Takie podejście najwyraźniej spodobało się także sporej części fanów, o czym świadczą publikowane przez nich komentarze.

Zgodnie z zapowiedziami Lara Croft trafi do Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty: Warzone 2 już 9 września 2023 roku w ramach pakietu Tracer Pack: Tomb Raider. Popularna bohaterka dołączy do grona opcjonalnych Operatorów, w którym znajdują się już m.in. Snoop Dogg, Nicki Minaj czy 21 Savage.

Zobacz też: Ranking najlepszych procesorów

Kup Call Of Duty Modern Warfare 2

Na koniec warto dodać, że w ramach Tracer Pack: Tomb Raider otrzymają nie tylko możliwość wcielenia w Larę Croft. Pakiet zawiera bowiem również trzy schematy broni oraz skórkę dla pojazdu. Dodatkowo gracze otrzymają również naklejkę i emblemat, a także ekran ładownia. Cena wciąż nie została ujawniona.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.