Layers of Fears z nową mroczną grafiką! Polski horror zapowiada się świetnie

Layers of Fears

Głównym priorytetem naszych rodaków z Bloober Team jest z pewnością tworzenie remake’a legendarnego Silent Hilla 2. Nie oznacza to jednak, że krakowski deweloper nie pracuje nad innymi projektami. Jednym z nich jest nadchodzące wielkimi krokami Layers of Fears, który możemy teraz obejrzeć na nowej grafice.

Bloober Team pokazuje nową grafikę z Layers of Fear

Wielu fanów horrorów oczekuje na premierę zapowiedzianego w czerwcu Layers of Fears. Nie ma co się temu dziwić, ponieważ poprzednie odsłony cyklu zostały przyjęte bardzo ciepło. Często wymieniane są też w gronach najlepszych gier gatunku ostatnich lat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Deweloperzy ze studia Bloober Team postanowili umilić nam oczekiwanie na ich produkcję, publikując kolejną grafikę z gry. Możemy na niej zauważyć klimatyczną, mroczną i klaustrofobiczną lokację. Według opisu dołączonego do obrazu podczas rozgrywki stale będziemy odczuwać poczucie zagrożenia oraz czającego się w ciemności zła.

Zobacz też: Co to jest VPN?

Udostępnione nam materiały potwierdzają, że z pewnością warto czekać na premierę tego tytułu. Przypomnijmy, że Layers of Fears zadebiutuje na początku 2023 roku na platformach PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.