Layers of Fears ma nowy tytuł! Bloober Team prezentuje kolejny zwiastun i ujawnia termin premiery gry

Layers of Fear

Pod koniec ubiegłego roku Bloober Team podzieliło się mroczną grafiką z Layers of Fears. Tymczasem w miniony weekend produkcja krakowskiego dewelopera doczekała się nowego zwiastuna, który ujawnił kilka istotnych informacji. Deweloperzy zdradzili bowiem przybliżoną datę premiery gry, a także zmieniony tytuł.

REKLAMA

Nowy zwiastun Layers of Fears ujawnia, że gra trafi do sprzedaży jako Layers of Fear

Layers of Fear – zwiastun z terminem premiery

Bloober Team zdecydowało, że Layers of Fears zadebiutuje na rynku jako… Layers of Fear. Dodatkowo wyjaśniono, że produkcja będzie odświeżoną wersją pierwszej i drugiej odsłony serii oraz dodatku Inheritance. Produkcje zostaną połączone w jedną całość i wzbogacone o nowe wątki fabularne.

Opublikowany przez deweloperów zwiastun ujawnił także, że nowe Layers of Fear trafi do sprzedaży w czerwcu bieżącego roku. Bloober Team nie ujawniło jednak dokładnej daty premiery, którą z pewnością poznamy w nadchodzących tygodniach.

Zobacz też: Najlepsze tablety do rysowania

Layers of Fears zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 5 i będzie korzystać z technologii ray tracing. Czekacie na produkcję Bloober Team? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!