LEGO 2K Drive zapowiedziane! Zwiastun i data premiery nowej gry wyścigowej dla fanów duńskich klocków

LEGO 2K Drive

Dobre wieści dla wszystkich miłośników gier z serii LEGO. Firma 2K zapowiedziała dzisiaj LEGO 2K Drive, czyli nową produkcją skierowaną do fanów wyścigów. Za opracowanie tytułu odpowiedzialne jest studio Visual Concepts, które na swoim koncie ma serie WWE 2K oraz NBA 2K. Do sieci trafił także pierwszy zwiastun oraz data premiery.

2K prezentuje pierwszy zwiastun LEGO 2K Drive od studia Visual Concepts

LEGO 2K Drive – zwiastun z datą premiery

Okazuje się, że LEGO 2K Drive zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch już 19 maja. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Visual Concepts będzie mogła pochwalić się otwartym światem i zaoferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i możliwość zabawy przez sieć z innymi użytkownikami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

2K Game zapowiada, że otwarty świat w LEGO 2K Drive będzie składał się z kilku różnych biomów. Podczas zabawy gracze będą mogli natomiast wziąć udział w różnego rodzaju wyścigach, mini-gierkach i wyzwaniach, a także poświęcić swój czas na eksplorację i zbieranie znajdziek ukrytych na mapie.

LEGO 2K Drive pozwoli także na budowanie własnych pojazdów. Gracze będą mogli skonstruować swój samochód z ponad 1000 unikalnych klocków LEGO. Nie zabraknie też gotowych modeli znanych m.in. z serii LEGO Speed Champions.

Zobacz też: Sposoby na tani PS Plus

Firma 2K zapowiada, że LEGO 2K Drive będzie łączyć w sobie najlepsze elementy oferowane przez otwarty świat i szybkie wyścigi, oferując jednocześnie „zróżnicowany system dostosowywania pojazdów”. Zamierzacie sprawdzić nadchodzącą produkcję studia Visual Concepts? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.