2K Games rzeczywiście ma tworzyć grę piłkarską! Zaufany insider potwierdza rychłą zapowiedź

Lego 2K Goal

Wiele osób dzisiaj ucieszyło się z informacji znanego w serwisie X/Twitter Kurakasis, jakoby 2K Games miało przygotowywać nową grę z serii FIFA. Niestety dla fanów cyfrowej piłki nożnej sam insider zdementował to. Okazuje się jednak, że użytkownik podzielił się informacją o innej piłkarskiej grze, czyli LEGO 2K Goal.

Według insidera 2K ma przygotowywać grę piłkarską w świecie LEGO

Gry z serii FIFA przestały się ukazywać w 2023 roku, gdyż ówczesny producent gry, czyli EA Sports nie dogadał się z międzynarodową federacją piłkarską w sprawie przedłużenia umowy licencyjnej. Od tego czasu studio tworzy gry piłkarskie pod szyldem EA Sports FC, a wcześniejsza marka odeszła na razie w zapomnienie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nadzieję w serce fanów wlał jeden z postów użytkownika Kurakasis w serwisie X/Twitter. Wiele portali growych zasugerowało się nim i stwierdziło na jego podstawie, że firma 2K Games ma przygotować nową grę z serii FIFA. Założenie to okazało kompletnie błędne, co insider szybko sprostował w kolejnym wpisie.

Właśnie się obudziłem i cóż… to szybko się nasiliło, lol. Aby było jasne, nie wiem, czy 2K tworzy nową grę z serii FIFA, to stara plotka. Chciałem za to powiedzieć, że LEGO 2K Goooal! za chwilę otrzyma zapowiedź, a premiera planowana jest na okolice EURO 2024.

Użytkownik @Kurakasis w serwisie X/Twitter

Okazuje się, że firma 2K Games rzeczywiście ma przygotowywać grę piłkarską, jednak ma to być produkcja z serii LEGO 2K, o podtytule Goal. Według użytkownika tytuł ma zostać zapowiedziany niebawem, a premiera jest planowana na okres mistrzostw Europy w piłce nożnej mężczyzn EURO 2024, które odbędą się w czerwcu tego roku.

Na razie niestety nie wiadomo nic o kolejnej grze z serii FIFA, jednak fani piłki nożnej powinni być zadowoleni również z takiej produkcji. Firma udowodniła za sprawą LEGO 2K Drive, że potrafi robić dobre produkcje klockowym świecie. Graczom pozostaje teraz czekać na oficjalne potwierdzenie tych plotek.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.