Gracze LEGO Fortnite są coraz bardziej sfrustrowani. Irytujące limity na celowniku internautów

lego fortnite

Na początku grudnia gracze Fortnite otrzymali nowy tryb, który rozgrywa się w świecie LEGO. Samodzielny moduł cieszy się ogromną popularnością i przyciągnął całą masę zainteresowanych. Okazuje się jednak, że pewne limity w LEGO Fortnite nie przypadły do gustu graczom.

LEGO Fortnite – gracze narzekają na limity budowania

LEGO Fortnite należy do gier, w których można puścić wodze fantazji i stworzyć wiele różnorodnych konstrukcji. Jednak w przypadku, gdy gracze chcą zrealizować większy projekt, natrafią na irytujący problem. Jak się okazuje, w grze znajdują się ograniczenia, które nie pozwalają na uwolnienie swojej kreatywności w pełni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Limit budowy jest bardzo zniechęcający za każdym razem, gdy myślę o zbudowaniu dużej struktury – jestem rozczarowany, ponieważ prawdopodobnie nie będę mógł tego zrobić.

Użytkownik Reddita Pronkie_dork

Na Reddicie pojawiają się wpisy użytkowników sfrustrowanych limitami w LEGO Fortnite. Jak podkreśla w jednym z nich gracz, ograniczenia są bardzo zniechęcające i powodują, że część planów związanych z większymi konstrukcjami trzeba po prostu odrzucić. Okazuje się, że gra w pewnym momencie może zakomunikować nam, że to już koniec budowania – osiągnięto limit.

Fakt, że Minecraft pozwala budować dosłownie miasta, a Lego Fortnite nie pozwala zbudować jednego zamku, jest dla mnie szalony. Tak jakby twórcy myśleli, że będziemy budować tylko jednopiętrowe domy.

Użytkownik Reddita realfakejames

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Ograniczenie zostało prawdopodobnie wprowadzone po to, aby uniknąć nadmiernego obciążenia serwerów z powodu dużej liczby struktur czy elementów ruchomych. Jednakże, dla wielu fanów jest to coraz bardziej frustrujące – hamuje to ich kreatywność i zniechęca do dalszej rozgrywki. Pozostaje nam zatem obserwować, czy Epic postanowi zareagować na pojawiające się doniesienia graczy.

Źródło: Reddit, The Gamer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.