LEGO Fortnite już dostępne za darmo! Epic Games udostępniło nowy tryb, który podbije serca wielu graczy

LEGO Fortnite

Od dzisiaj gracze Fortnite mogą uruchomić jeden z trzech nowych trybów, który przenosi graczy do świata LEGO. Przemianie uległy wszystkie elementy otoczenia, wliczając w to skórki graczy. Oglądając oficjalny gameplay, możemy doszukać się licznych podobieństw do Minecrafta.

Premiera trybu LEGO Fortnite. Gracze zbudują całe miasta z klocków

LEGO Fortnite – zwiastun rozgrywki

Rozpoczęcie przygody w LEGO Fortnite rozpoczyna się od wyboru formuły rozgrywki. Podobnie jak w Minecrafcie, do wyboru mamy tryb przetrwania oraz tryb piaskownicy (który pozwala dostosować wiele elementów m.in. obecność przeciwników oraz odczuwanie głodu przez naszą postać).

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przetrwanie pierwszej nocy wymaga szybkiego rozpalenia ogniska oraz skonstruowania tymczasowego schronienia. Stół rzemieślniczy umożliwi stworzenie narzędzi niezbędnych do szybszego zbierania zasobów. Kolejnym krokiem będzie budowa tartaku oraz wiejskiego rynku, co umożliwi założenie pierwszej wioski.

Udostępniony materiał pokazał również mechanikę walki. Do pokonania licznych przeciwników niezbędna jest odpowiednia broń, a gracze mogą zdecydować się na prowadzenie starć w zwarciu lub na dystans.

Przeczytaj także: Najlepsze gry offline

Epic Games w ramach podziękowania za uruchomienie LEGO Fortnie przygotowało pakiet zadań Prawdziwych Odkrywców. Po odebraniu go ze sklepu możemy zabrać się za wykonywanie misji. Ich pomyślne ukończenie poskutkuje odblokowaniem stroju Przecieracza Szlaków Taia..

Źródło: Fortnite

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.