LEGO Horizon Adventures będzie można ukończyć w kilka godzin. Deweloperzy dzielą się szczegółami

LEGO Horizon Adventures

Jedną z głównych atrakcji Summer Game Fest 2024 była zapowiedź LEGO Horizon Adventures. W trakcie wspomnianego pokazu gracze mieli okazję zobaczyć pierwszy gameplay trailer nadchodzącej produkcji Guerrilla Games i studia Gobo. Okazuje się jednak, że wspomniany tytuł nie będzie należał do najdłuższych.

LEGO Horizon Adventures ze szczegółami na temat długości rozgrywki

LEGO Horizon Adventures – zwiastun

James Windeler – reżyser narracji – w rozmowie z redakcją GameSpot ujawnił, ile godzin zajmie ukończenie LEGO Horizon Adventures. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dewelopera użytkownicy zobaczą napisy końcowe po 7-8 godzinach rozgrywki. Gra będzie jednak zawierać pewne elementy, które mają zachęcić graczy do ponownego przejścia wspomnianej produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Windeler zapowiedział także, że LEGO Horizon Adventures nie będzie „wiernie” opowiadać historii Aloy. Gracze nie powinni spodziewać się także parodii serii Horizon, choć deweloperom zależało na zachowaniu typowego dla gier z serii LEGO humoru. Reżyser zapewnia jednak, że przygotowana historia zachowuje „ducha oryginału”.

Chcieliśmy również upewnić się, że gra dotrze do szerokiego grona odbiorców […]. Nie stworzyliśmy całej gry z otwartym światem i nie umieściliśmy jej tutaj. Opowiedzieliśmy historię, która naszym zdaniem uchwyciła ducha oryginału, niektóre motywy […]. To bardziej inspiracja.

– tłumaczy deweloper.

LEGO Horizon Adventures ma zadebiutować na rynku w 2024 roku, ale dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana produkcja trafi na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Źródło: GameSpot

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.