LEGO Horizon Adventures oficjalnie! Premiera jeszcze w 2024 roku

LEGO Horizon Adventures

Jakiś czas temu informowaliśmy o plotkach, jakoby Sony opracowywało grę z uniwersum Horizon osadzoną w świecie LEGO. Okazuje się, że owe doniesienia okazały się prawdziwe. Do tego produkcja właśnie doczekała się pierwszego zwiastuna oraz okna premiery.

LEGO Horizon Adventures oficjalnie na pierwszym zwiastunie

Zwiastun LEGO Horizon Adventures

LEGO Horizon Adventures doczekało się oficjalnego zwiastuna na Summer Game Fest. Tytuł zadebiutuje pod koniec 2024 roku, dokładniej w okresie świątecznym. Co ciekawe, produkcja zadebiutuje równocześnie na PS5, PC oraz Nintendo Switch.

LEGO Horizon Adventures zapowiada się na kolejną niesamowicie grywalną produkcję osadzoną w świecie słynnych klocków. Gameplay zaprezentowany na zwiastunie przedstawia postacie ze świata Horizon, przeciwników, oraz świat z gry przeniesiony do „klockowych realiów”. Pozostaje zatem wyczekiwać końcówki roku, kiedy to gra będzie miała swoją premierę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: SUmmer Game Fest 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.