LEGO Horizon Adventures ma znajdować się w produkcji! Przygody Aloy w świecie wirtualnych klocków

LEGO Horizon Adventures Aloy

W ubiegłym roku w ręce graczy trafiły dwie produkcje osadzone w świecie LEGO – LEGO 2K Drive oraz LEGO Fortnite, która w momencie premiery biła rekordy popularności. Według doniesień kolejną marką, którą przejdzie „klockową transformację” będzie seria Horizon opracowana przez studio Guerrilla Games.

LEGO Horizon Adventures – pierwsze informacje na temat gry

LEGO Horizon Forbidden West: Żyraf (źródło: lego.com)

Kilka dni temu Kurakasis, użytkownik Twittera zajmujący się wyszukiwaniem nowo zarejestrowanych znaków towarowych, poinformował o zawiązaniu nowej współpracy pomiędzy Sony a duńskim producentem klocków.

Kurakasis ujawnił także nazwę wspólnego projektu, jednak nie był w stanie określić, czy chodzi o grę wideo.

Wątpliwości zostały rozwiane przez Toma Hendersona z portalu Insider Gaming. Jak twierdzą źródła Hendersona, nadchodząca produkcja ma być niczym Horizon Forbidden West, ale w świecie LEGO.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co więcej, tytuł ma oferować „realistyczną grafikę”, a prace nad materiałami promocyjnymi zostały zakończone w kwietniu.

Przybliżona data prezentacji trailera LEGO Horizon Adventures jest nieznana, choć istnieje szansa, iż zobaczymy go podczas nachodzącego wydarzenia PlayStation Showcase 2024.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.