[Akt.] Lemnis Gate od dziś w Xbox Game Pass

Lemnis Gate

W lipcu dowiedzieliśmy się, że Lemnis Gate trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Tak się składa, że gra debiutuje na rynku już dziś. Trzeba uczciwie przyznać, że szybko zleciało…

REKLAMA

Lemnis Gate w Xbox Game Pass

Zwiastun Lemnis Gate

Lemnis Gate jest połączeniem strategii i pierwszoosobowej strzelanki. Zabawa polega tu na rozgrywaniu 25-sekundowych rund przeciwko innym graczom, podczas których można wykonywać konkretne akcje. Unikalnym motywem gry jest możliwość wpływania na tury, które zostały już rozegrane; tutaj każdy ruch musi być przemyślany.

Lemnis Gate pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass już dziś o 16:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

REKLAMA

Aktualizacja – 28.09.2021, 16:25

Zupełnie niespodziewanie, bez wcześniejszej zapowiedzi, do abonamentu Xbox Game Pass trafiła też gra Dandy Ace. Produkcja jest dostępna w wersji na PC, Xboxa One, Xbox Series X|S oraz w chmurze.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!