[Akt.] Lemnis Gate w Xbox Game Pass od dnia premiery

Lemnis Gate

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że The Anacrusis zawita do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Dziś Microsoft zdradził tytuł kolejnej gry, która będzie dostępna w abonamencie od pierwszego dnia. Tym razem mowa o Lemnis Gate, czyli ciekawie zapowiadającym się połączeniu turowej strategii ze strzelanką.

Lemnis Gate trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Zwiastun Lemnis Gate

Lemnis Gate pozwoli na rozgrywanie potyczek składających się z 25-sekundowych rund. Do naszej dyspozycji zostaną oddani różnorodni bohaterowie odpowiadający różnym stylom gry. Warto wspomnieć, że kluczową rolę w Lemnis Gate będzie odgrywać cofanie czasu.

Produkcja trafi na rynek tego lata, choć dokładnej daty jej premiery niestety nie zdradzono. Gra od pierwszego dnia będzie dostępna w ramach Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Subskrybenci usługi Microsoftu uruchomią ją na komputerach PC, konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Aktualizacja – 20.07.2021, 14:24

Premiera Lemnis Gate została przełożona na 28 września 2021 roku. To z kolei oznacza, że gra pojawi się w Xbox Game Pass dopiero w tym terminie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z