Lenovo Legion Go niczym połączenie Steam Decka i Nintendo Switch? Przeciek mógł ujawnić wygląd sprzętu

Lenovo Legion Go

Ostatnimi czasy producenci sprzętów oraz wielkie firmy coraz chętniej spoglądają w stronę przenośnych urządzeń do grania. Trend zapoczątkowany przez Steam Decka potem podchwycił Asus wypuszczając swojego ROG Ally, a pod koniec lipca dotarły do nas wieści o „trzecim graczu”, którym ma być Lenovo Legion Go. Nowe materiały, które pojawiły się w sieci, sugerują, że ten producent postawił na rozwiązania znane z Nintendo Switch.

Lenovo Legion Go może zaoferować rozwiązania znane ze Steam Decka i Nintendo Switch

Redakcja Windows Raport jako pierwsza dotarła do zdjęć przedstawiających domniemany wygląd Lenovo Legion Go. Po przedstawionych grafikach widać, że inżynierowie chińskiego przedsiębiorstwa niezwykle mocno inspirowali się Nintendo Switch, a świadczą o tym dwa odpinane Joy-Cony. Ogólnie cały sprzęt przypomina połączenie właśnie konsoli od „Wielkiego N” i Steam Decka.

Dodatkowo urządzenie ma oferować szeroką nóżkę (podobną do tej montowanej w Switchu OLED), której zadaniem będzie zapewnienie stabilnego oparcia podczas grania przy odłączonych kontrolerach.

Windows Report spekuluje także, iż z racji na odpinane Joy-Cony, Lenovo Legion Go wyposażony będzie dotykowy ekran, który umożliwi wygodną nawigację po systemie Windows. Co więcej, jeden kontrolerów również ma mieć zamontowaną dotykową płytkę, która mogłaby ułatwiać sterowania w niektórych produkcjach.

Przeczytaj też: Telefon z dobrym aparatem

Na ten moment Lenovo nie odniosło się do upublicznionych materiałów, więc nie można ze stuprocentową pewnością potwierdzić autentyczności tego przecieku. Możliwe jednak, że już wkrótce producent komputerów i innych urządzeń przedstawi nam oficjalne szczegóły dotyczące swojego sprzętu. Do tego czasu nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać i uważniej przyglądać się kolejnym komunikatom.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.