Ta gra to najnowszy hit Steama. Zostawiła w tyle Elden Ring, EA Sports FC 24 czy Red Dead Redemption 2

Lethal Company

Co jakiś czas na Steamie pojawiają się perełki, które zaskarbiają sobie serca graczy. Ostatnim przykładem takiej gry jest Lethal Company. Horror z gatunku indie szturmem podbija najpopularniejszą grową platformę.

Ponad 100 000 osób zagrało w Lethal Company w ciągu ostatnich 24 godzin

Lethal Company zostało stworzone przez osobę, która podpisuje się w internecie nickiem Zeekers. Jakiś czas temu poinformowała nas ona, że gra w pewnym momencie przekroczyła magiczną liczbę 100 000 aktywnych graczy.

Nawet teraz gra w nią ponad 18 000 osób (za SteamDB), a 24-godzinny szczyt aktywności wyniósł więcej niż 117 000 graczy. To wynik o dużo lepszy niż w przypadku Elden Ring (34 873), EA Sports FC 24 (38 581) czy Red Dead Redemption 2 (38 628).

Jeżeli ktoś chce przetestować Lethal Company na własnej skórze, gra jest dostępna na Steamie za jedyne 45,99 zł. To świetna cena za hit ostatnich dni.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Lethal Company to kooperacyjny horror, w którym wcielamy się w rolę złomiarza. Naszym zadaniem jest więc eksploracja wyniszczonych księżyców w poszukiwaniu złomu, aby spełnić wymogi finansowe firmy. Zarobione pieniądze przeznaczamy na eksplorację kolejnych światów albo nagrody, stroje lub dekoracje dla statku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.