Następna premierowa gra zasili Xbox Game Pass! Kolejne wzmocnienie usługi już w marcu

Xbox Game Pass

Już dawno temu ogłoszono, że Lightyear Frontier trafi do Xbox Game Pass na premierę. Teraz nareszcie przyszedł czas na jej oficjalne ujawnienie. Ciekawie zapowiadająca się gra trafi do usługi już w marcu.

Lightyear Frontier – data premiery

Lightyear Frontier – zwiastun

Lightyear Frontier to przyjemna graficznie gra kooperacyjna. Naszym zadaniem jest stworzenie międzygwiezdnego gospodarstwa, w którym znajdziemy mechy czy egzotyczne rośliny z innych planet.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Już od dawna wiedzieliśmy, że produkcja ta trafi do Xbox Game Pass na premierę. Dziś zostaliśmy nareszcie poinformowani, że ta odbędzie się już 19 marca.

Oznacza to, że tego dnia do usługi trafią aż dwie gry. Drugą z nich jest MLB The Show 24, czyli gra o baseballu od Sony.

Warto nadmienić, że wersja demo Lightyear Frontier jest już dostępna do pobrania na komputerach oraz konsolach. Tytuł ten pojawi się na PC, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.