Palworld wciąż traci zainteresowanie. Liczba graczy mocno zmalała

Palworld Depresso

Jakiś czas temu informowaliśmy o mocnym spadku ilości graczy Palword. Okazuje się, że owa tendencja cały czas się utrzymuje i tytuł może już tylko pomarzyć o czasach świetności, którymi szczycił się w okolicach premiery. Taki stan rzeczy potwierdzają najnowsze dane z platformy Steam.

Ilość aktywnych graczy Palworld cały czas maleje

Dane o Palworld z platformy Steam na dzień 30.03.2024

Jak widać na powyższym zdjęciu, w najlepszym momencie z ostatnich 24 godzin, w Palworld grało ponad 73 tysiące graczy. Jest to zaledwie 3,5% osób z puli ponad dwóch milionów, które bawiły się przy produkcji studia Pocket Pair w okolicach jej premiery. Oznacza to, że liczna graczy pokemonów z giwerami spadła aż o 96,5%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aktualnie, gdy powstaje treść tego wpisu, przy Palworld czas spędza prawie 60 tysięcy graczy. Taki wynik w żadnym wypadku nie należy do kategorii złych i twórcy zapewne mają tego świadomość. Trzeba jednak przyznać, że w porównaniu do dwóch milionów chętnych do zabawy w okolicach debiutu gry, taki rezultat nie robi większego wrażenia.

Tendencję spadkową ilości graczy w Palworld idealnie przedstawia wykres na karcie gry w platformie SteamDB. Od początku roku, krzywa przedstawiająca liczbę bawiących się osób na serwerach produkcji Pocket Pair sukcesywnie maleje.

A Wy mieliście okazję zagrać, bądź gracie jeszcze w Palworld? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: SteamDB

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.