Prace nad Lies of P 2 potwierdzone przez twórców! Powstaje również DLC do pierwszej odsłony

lies of p

Lies of P to produkcja, która w tym roku zdobyła serca wielu entuzjastów gatunku soulslike. „Bloodborne z Game Passa” może także pochwalić się świetną sprzedażą, bowiem przekroczyła ona już milion egzemplarzy. Twórcy opublikowali właśnie materiał, który koncentruje się na planach na przyszłość i potwierdził między innymi powstawanie Lies of P 2.

Deweloperzy z Neowiz Games skupiają się już na Lies of P 2 i DLC do pierwszej części

„List od reżyserów” Lies of P

„List od reżyserów” to materiał, który opublikowany został przez twórców Lies of P. Autorzy „Bloodborne’a z Game Passa” podziękowali graczom za wsparcie, ale również zdradzili swoje plany na przyszłość. Jak przekazuje Ji Won Choi, priorytetem zespołu jest aktualnie stworzenie DLC oraz kontynuacji gry. Jeśli chodzi o dodatek, nie zdradzono szczegółów, jednak deweloperzy podzielili się w materiale dwoma ujęciami.

Poza planami na Lies of P 2 oraz na rozszerzenie do pierwszej odsłony przekazano, że w listopadzie ma ukazać się aktualizacja. Patch ma obejmować między innymi balans broni i przeciwników. Twórcy zamierzają również wprowadzić ułatwienia na początku przygody, które pozwolą graczom dostosować się do tempa rozgrywki. Dodatkowo pojawi się nowa funkcja wyposażenia umożliwiająca jednoczesne założenie nakrycia głowy i okularów oraz nowy strój dla bohatera.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Lies of P zadebiutowało 18 września 2023 roku. Produkcja jest dostępna na PC, PlayStation 5 oraz na Xboxach Series X|S. Gra zasiliła również bibliotekę Xbox Game Pass w momencie premiery.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.