Lies of P osiągnęło „niesamowity” kamień milowy! „Bloodborne z Game Passa” z wynikami sprzedaży

Lies of P

Twórcy Lies of P prawdopodobnie pracują już nad dodatkową zawartością. W sieci pojawiły się natomiast kolejne informacje, które powinny zainteresować fanów wspomnianej produkcji. Deweloperzy z Round8 Studio oraz firma Neowiz postanowili bowiem pochwalić się wynikami sprzedaży swojej gry. Okazuje się, że „Bloodborne z Game Passa” może pochwalić się naprawdę niezłym rezultatem.

Lies of P cieszy się sporym zainteresowaniem. Deweloperzy i wydawca chwalą się wynikami sprzedaży

Lies of P – zwiastun premierowy

Zgodnie z przekazanymi informacjami sprzedaż Lies of P przekroczyła milion egzemplarzy. Wynik ten udało się osiągnąć w zaledwie miesiąc od premiery. Według dyrektora generalnego Neowiz ten „niesamowity” kamień milowy pokazuje potencjał koreańskich gier wideo na globalnym rynku. Szef firmy dodał również, że prace nad wspomnianą produkcją nie należały do najłatwiejszych, dlatego zespół jest „bardzo dumny” z osiągniętego rezultatu.

Choi Ji-Won – reżyser gry – podkreślił natomiast, że twórcy są „niezmiernie wdzięczni” graczom, którzy zdecydowali się sięgnąć po Lies of P. Deweloper dodał także, że zespół jest podekscytowany tym, co dla wspomnianej produkcji przyniesie przyszłość. Reżyser nie może doczekać się również momentu, w którym będzie mógł podzielić się bardziej szczegółowymi informacjami, dając tym samym do zrozumienia, że gra faktycznie doczeka się nowej zawartości.

Zobacz też: Najlepsze monitory gamingowe do 600 zł

Lies of P dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Produkcja Round8 Studio w dniu swojej premiery trafiła również do biblioteki Xbox Game Pass i wielu graczy z pewnością zapoznało się ze wspomnianym tytułem właśnie za pośrednictwem usługi Microsoftu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.