Lies of P doczekał się aktualizacji 1.2! Neowiz wprowadza zmiany, które nie każdemu przypadną do gustu

Lies of P King of Puppets

Oczywiste jest, że Lies of P, jako typowy przedstawiciel gier z gatunku soulskie będzie tytułem wymagającym, który nie będzie łatwo wybaczać błędów popełnianych przez graczy. Okazuje się jednak, że niektórzy przeciwnicy, których napotykamy na swojej drodze, są jednak zbyt potężni, a co za tym idzie — dla części niszczą wrażenia płynące z zabawy. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj przygody Pinokia doczekały ważnej aktualizacji.

Lies of P — aktualizacja 1.2 wprowadza wiele ułatwień dla mniej doświadczonych graczy

lies of p
Lies of P

W ramach aktualizacji 1.2 paru wrogów w Lies of P zostało w znaczący sposób osłabionych, dzięki czemu walki z nimi powinny być teraz nieco bardziej sprawiedliwe. Zmiany dotyczą przede wszystkim ilości punktów życia niektórych zwykłych przeciwników, ale także kilku bossów napotykanych w trakcie przygody.

Jako przykład posłużyć mogą King of Puppets, Fallen Archbishop Andreus czy Simon Manus, których paski życia zostały stosownie uszczuplone, aby byli łatwiejsi do ubicia. W przypadku ostatniego z oponentów zwiększono też szansę na złamanie jego postawy, co powinno go jeszcze bardziej odsłonić na nasze ataki.

Najnowsza łatka zwiększa droprate niektórych typów przedmiotów, co również powinno pozytywnie wpłynąć na doświadczenia płynące z zabawy.

Poza kwestiami związanymi typowo z balansem aktualizacja 1.2 wprowadziła oczekiwaną przez niektórych opcję wsparcia dla kontrolerów DualShock 4 oraz Dualsense na PC. Jeśli po dzisiejszym patchu gracze nadal natrafiać będą na problemy z poprawnym wyświetlaniem UI kontrolerów, to powinni sprawdzić ustawienia pada w odpowiedniej zakładce Steam.

Przeczytaj też: Telefon do 400 zł

Oczywiście wymienione wyżej opcje to jedynie pewien fragment z całego opisu aktualizacji, która dostępna jest pod tym adresem. Możemy być niemal pewni, że Neowiz na aktualizacji 1.2 nie poprzestanie i Lies of P w najbliższej przyszłości doczeka się jeszcze kilku dodatkowych szlifów poprawiających wrażenia z rozgrywki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.