Lies of P to teraz naprawdę Bloodborne z Xbox Game Pass! Modderzy już zmienili grę w hit Sony

Lies of P Bloodborne

Lies of P naturalnie nie miało jeszcze swojej premiery. Nie przeszkodziło to jednak modderom, którzy już pracują nad udostępnionym niedawno demo produkcji. Pojawiła się nawet pierwsza modyfikacja, która upodabnia spodziewany hit z biblioteki Xbox Game Pass do niemal już kultowej produkcji ze stajni PlayStation.

Pierwsze modyfikacje upodabniające Lies of P do Bloodborne już powstają

Modyfikacje upodabniające Lies of P do Bloodborne

Oczywiście pierwsza modyfikacja w stylu Bloodborne do Lies of P nie sprawia, że gra dosłownie imituje produkcję wydaną niegdyś na PS4. Zamiast tego skupia się na najważniejszych aspektach wizualnych.

I tak na powyższym filmie pierwszą rzucającą się w oczy zmianą jest naturalnie strój, który teraz wprost upodabnia Pinocchio do Timothy’ego Chalameta. Do gry dodano też kilka wzorowanych na Bloodborne broni, których wybór zależy od ścieżek obranych w demo.

Za stworzenie modyfikacji odpowiada zespół Garden of Eyes. To ekipa znana z tworzenia fanowskiej zawartości do produkcji FromSoftware, czyli kultowego studia, które zapoczątkowało w ogóle gatunek soulslike.

Sam fakt powiązania Lies of P z Bloodborne nikogo zbytnio nie dziwi. Obydwie gry celują w nieco podobny, gotycki klimat, ale tytuł Neowiz stawia za to bardziej na aspekty steampunkowe.

Tak czy inaczej, jeżeli interesuje Was samo sprawdzenie gry zmierzającej do Xbox Game Pass, to możecie zrobić to za darmo. Wystarczy, że pobierzecie demo dostępne na PC, PS4, PS5 lub Xboxa One albo Xboxy Series X|S.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Lies Of P

Lies of P pojawi się na powyższych platformach już 19 września 2023 roku. Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami gra będzie dla nas całkiem długą przygodą – jej ukończenie ma bowiem zająć nam mniej więcej 30 godzin.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.