Znamy datę premiery Lies of P! Gra od początku trafi do Xbox Game Pass

Lies of P

Lies of P to jedna z najciekawszych gier, które zostały niedawno zapowiedziane. Już jakiś czas temu wiedzieliśmy, że produkcja ta zostanie zaprezentowana podczas Summer Game Fest 2023. Był to pokaz bardzo treściwy – poznaliśmy bowiem datę premiery „Bloodborne z Game Passa” oraz udostępniono nam także jego darmowe demo.

Lies of P na zwiastunie z Summer Game Fest 2023. Poznaliśmy datę premiery gry

Zwiastun Lies of P

Lies of P to gra, która zapowiada się niezwykle ciekawie. Potwierdza to zaprezentowany nam przed chwilą zwiastun, który mogliśmy obejrzeć na Summer Game Fest 2023.

Co więcej, twórcy podzielili się też z nami datą premiery gry. Ta oficjalnie zadebiutuje już 19 września 2023 roku i od początku znajdzie się w ofercie biblioteki Xbox Game Pass.

To nie koniec nowości, bo poza trailerem oraz ujawnieniem daty wydania zostaliśmy również poinformowani o demie Lies of P, które jest już dostępne do pobrania. Można je pozyskać za darmo z poniższych platform:

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych

Przypomnijmy, że Lies of P pojawi się na PC, PS4, PS5, Xboxie One i Xboxie Series X|S. Główny wątek gry zajmie graczom około 30 godzin, więc zapowiada się, że 19 września dostaniemy w swoje ręce bardzo rozbudowaną produkcję.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.