Twórcy Lies of P chwalą współpracę z Xboxem. „Niesamowicie pomocna i satysfakcjonująca przygoda”

Lies of P Xbox

Wrzesień bieżącego roku dla fanów gier z gatunki soulslike będzie stał pod znakiem premiery Lies of P od studia Neowizz. O dużej popularności tej produkcji jeszcze przed jej premierą świadczy liczba osób, które zagrały w udostępnioną w czerwcu wersję demo. Podczas niedawnej rozmowy deweloperzy mrocznej przygody drewnianego chłopca opowiedzieli nieco o ich współpracy z Microsoftem.

Deweloper Neowiz pozytywnie wypowiada się na temat współpracy z Microsoftem przy Lies of P

Lies of P
Lies of P

W rozmowie z portalem Windows Central dyrektor projektu Lies of P — Jiwon Choi — opowiedział nieco więcej o swoich odczuciach wynikających ze współpracy z Xboxem. Deweloper stwierdził, że amerykańska korporacja okazała się „niezwykle pomocna” w trakcie prac nad grą.

Współpraca z Xboxem była dla nas niesamowicie pomocną i wnoszącą przygodą. Możliwość wydania naszej gry na platformie z ogromną globalną bazą subskrybentów to ekscytująca szansa… Rozumiemy, że ta platforma oferuje ogromne zasięgi, pozwalając nam dotrzeć do szerokiej i zróżnicowanej grupy graczy z całego świata.

Jiwon Choi

Tymi słowami mężczyzna przyznał, że dzięki pomocy giganta z Redmond i obecności w bibliotece Xbox Game Pass gra tworzona przez jego zespół będzie w stanie trafić do znacznie większej grupy odbiorców. Jest to szczególnie ważne, zważywszy na fakt, iż Lies of P zadebiutuje niespełna dwa tygodnie po premierze Starfield.

Przeczytaj też: Gry podobne do It Takes Two

Kup Xbox Series X

Na ten moment Lies of P zapowiada się jako niezwykle porządna gra, która może stanowić swego rodzaju must play właśnie dla fanów bardziej wymagających produkcji. Zgodnie ze słowami deweloperów, pełna wersja gry ma być „mniej drewniana” aniżeli wspomniana wersja demo. Czy tak faktycznie będzie? Dowiemy się już po 19 września 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.