Kolejny gameplay z Lies of P prezentuje mroczną lokację! Zobaczcie intensywne starcia z przeciwnikami

lies of p

Niecały miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Lies of P uzyskało złoty status. To oznacza, że prace nad tytułem zostały ukończone, a zaplanowana premiera nie jest zagrożona. Przed debiutem produkcji na rynku deweloperzy podzielili się natomiast 7-minutowym fragmentem rozgrywki z nadchodzącej gry.

7-minutowy gameplay z Lies of P – nowa lokacja, przeciwnicy i bronie

Gameplay z Lies of P

Jeszcze w tym miesiącu fani gatunku soulslike otrzymają kolejną, ciekawą produkcję. Twórcy ze studia Neowizz zdradzili już, ile miejsca na naszych dyskach zajmie tytuł, a także ogłosili, że grę można ukończyć na trzy różne sposoby. Teraz z kolei deweloperzy opublikowali 7-minutowy gameplay z Lies of P, który pozwala nieco bliżej przyjrzeć się nadchodzącej produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zaprezentowany przez twórców materiał przedstawia nową lokację, wrogów, bronie oraz bossów. Możemy rzucić okiem na Lorenzini Arcade, które jeszcze do niedawna było jednym z miejsc, w którym tętniło życie, jednak aktualnie popadło w ruinę. Gameplay pokazuje także intensywne starcia z przeciwnikami.

Zobacz też: Ranking telewizorów 55 cali

Przypominamy, że Lies of P zadebiutuje już 19 września 2023 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra w dniu premiery zasili również bibliotekę Xbox Game Pass.

O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.