Kolejny gameplay z Lies of P prezentuje mroczną lokację! Zobaczcie intensywne starcia z przeciwnikami

lies of p

Niecały miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Lies of P uzyskało złoty status. To oznacza, że prace nad tytułem zostały ukończone, a zaplanowana premiera nie jest zagrożona. Przed debiutem produkcji na rynku deweloperzy podzielili się natomiast 7-minutowym fragmentem rozgrywki z nadchodzącej gry.

7-minutowy gameplay z Lies of P – nowa lokacja, przeciwnicy i bronie

Gameplay z Lies of P

Jeszcze w tym miesiącu fani gatunku soulslike otrzymają kolejną, ciekawą produkcję. Twórcy ze studia Neowizz zdradzili już, ile miejsca na naszych dyskach zajmie tytuł, a także ogłosili, że grę można ukończyć na trzy różne sposoby. Teraz z kolei deweloperzy opublikowali 7-minutowy gameplay z Lies of P, który pozwala nieco bliżej przyjrzeć się nadchodzącej produkcji.

Zaprezentowany przez twórców materiał przedstawia nową lokację, wrogów, bronie oraz bossów. Możemy rzucić okiem na Lorenzini Arcade, które jeszcze do niedawna było jednym z miejsc, w którym tętniło życie, jednak aktualnie popadło w ruinę. Gameplay pokazuje także intensywne starcia z przeciwnikami.

Zobacz też: Ranking telewizorów 55 cali

Kup Lies Of P

Przypominamy, że Lies of P zadebiutuje już 19 września 2023 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra w dniu premiery zasili również bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.