Lies of P bez tajemnic! Gameplay przybliża najważniejsze elementy gry zmierzającej do Xbox Game Pass

Lies of P

W trakcie Summer Games Fest 2023 ujawniono dokładną datę premiery Lies of P, czyli ciekawie zapowiadającego się soulslike’a zmierzającego do Xbox Game Pass. Deweloperzy z Round8 Studio postanowili jednak podzielić się dodatkowym materiałem wideo. Obszerny gameplay pozwala graczom zapoznać się z najważniejszymi elementami wspomnianej produkcji.

Lies of P zaprezentowane na nowym materiale. Gameplay przedstawia najważniejsze elementy gry

Lies of P – gameplay prezentujący najważniejsze elementy gry

Powyższy materiał wideo stanowi swego rodzaju wprowadzenie do Lies of P. Deweloperzy opowiadają w nim bowiem m.in. o inspiracjach oraz świecie, który gracze będą eksplorować podczas rozgrywki. Poświęcono również nieco czasu postaciom, które staną na drodze głównego bohatera. Następnie twórcy skupiają się natomiast na prezentacji najważniejszych systemów i mechanik.

W pierwszej kolejności skupiono się na dostępnym w grze orężu. Deweloperzy informują, że Lies of P pozwoli graczom tworzyć własne bronie. Twórcy wspominają o „setkach kombinacji”, a każda z nich ma wyróżniać się m.in. własnym wyglądem oraz zestawem ruchów. Nie zabraknie też opcji ulepszania posiadanych narzędzi.

Ponadto każda broń będzie mogła pochwalić się unikalną zdolnością o nazwie „Fable Arts”. W dalszej części materiału deweloperzy podzielili się natomiast informacjami związanymi z umiejętnościami głównego bohatera. Przedstawiono również nieco szczegółów na temat przeciwników. Poinformowano także, że Lies of P posiada „wiele zakończeń”, które będą zależeć od podejmowanych w trakcie rozgrywki wyborów.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Lies Of P

Lies of P zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S dokładnie 19 września 2023 roku. Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja Round8 Studio w dniu swojej premiery wzbogaci również bibliotekę Xbox Game Pass. Użytkownicy komputerów osobistych oraz konsol Sony i Microsoftu od kilku dni mogą cieszyć się również wersją demonstracyjną wspomnianego tytułu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.