Lies of P cieszy się ogromnym zainteresowaniem. „Bloodborne z Game Passa” notuje świetne wyniki

Lies of P Xbox Game Pass

Już pod koniec 2023 roku reżyser Lies of P chwalił abonament Xbox Game Pass. Deweloper informował wówczas, że dzięki usłudze Microsoftu gra dotarła do znacznie szerszego grona odbiorców. Dzisiaj natomiast firma Neowiz ujawniła, ilu graczy zdecydowało się zagrać we wspomnianą produkcję.

Lies of P nie narzeka na brak zainteresowania. Liczba graczy robi wrażenie

Okazuje się, że w Lies of P zagrało już ponad 7 milionów użytkowników na całym świecie. Trzeba przyznać, że to fenomenalny wynik, zwłaszcza że mowa tutaj o zupełnie nowym IP od mało znanego studia. Zarówno firma Neowiz, jak i deweloperzy z Round8 Studio mają więc powody do zadowolenia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak wspomniano wyżej, Lies of P od momentu premiery dostępne jest w bibliotece Xbox Game Pass i PC Game Pass. Neowiz niestety nie ujawniło, ilu dokładnie graczy zapoznało się ze wspomnianą produkcję za pośrednictwem usług Microsoftu. Wypowiedź reżysera z grudnia 2023 roku pozwala jednak sądzić, że jest to dość spory procent.

Lies of P zadebiutowało na rynku we wrześniu 2023 roku. Gra dostępna jest zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Już w listopadzie potwierdzono natomiast, że „Bloodborne z Game Passa” otrzyma DLC oraz kontynuację.

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.