Lies of P w końcowej fazie produkcji! Wkrótce poznamy datę premiery gry zmierzającej do Xbox Game Pass?

Lies of P

Lies of P to jedna z najbardziej interesujących produkcji zmierzających do biblioteki Xbox Game Pass. W połowie września gracze mieli okazję obejrzeć obszerny gameplay z nadchodzącego dzieła Round8 Studio, a tymczasem świetnymi wieściami na temat wspomnianego tytułu podzielił się reżyser gry, który poinformował, że prace nad produkcją zmierzają ku końcowi.

Reżyser Lies of P informuje, że prace nad grą zmierzają ku końcowi

Lies of P – zwiastun z Gamescom 2022

Choi Ji-Won w rozmowie z serwisem 4Gamer ujawnił, że Lies of P jest niemal ukończone. Tytuł znajduje się w końcowej fazie produkcji, a deweloperzy z Round8 Studio skupiają się obecnie na dopracowaniu gry, eliminowaniu różnego rodzaju błędów i wprowadzaniu ostatecznych poprawek. Wygląda więc na to, że gracze, którzy czekają na „mroczną wersję” historii Pinokia, nie muszą obawiać się ewentualnych opóźnień.

Zobacz też: Najlepsze gry survivalowe

Niestety reżyser gry nie zdradził, kiedy Lies of P doczeka się dokładnej daty premiery. Na ten moment wiadomo jedynie, że produkcja Round8 Studio ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S w 2023 roku. Niewykluczone jednak, że informacje na temat konkretnego terminu debiutu wspomnianego tytułu zostaną przekazane podczas gali The Game Awards 2022, która zgodnie z zapowiedziami odbędzie się już 8 grudnia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.