Lies of P na obszernej rozgrywce. Twórcy prezentują ponad 40-minutowy gameplay

Lies of P

Deweloperzy z Round8 Studio nie dają graczom zapomnieć o Lies of P. W ostatnich tygodniach fani gier souslike mieli okazję zapoznać się m.in. z klimatycznymi materiałami prezentowanymi na targach Gamescom 2022, a także kilkoma obszernymi fragmentami rozgrywki. Nieco później twórcy podzielili się również informacjami dotyczącymi długości gry. Tymczasem do sieci trafił kolejny długi gameplay.

REKLAMA

Długi gameplay z Lies of P. Kolejne ujęcia z klimatycznego soulslike’a

Lies of P – gameplay część 1

Deweloperzy z Round8 Studio opublikowali dwa materiały wideo, które trwają łącznie ponad 40 minut. Całość pochodzi natomiast z wersji demonstracyjnej, która była prezentowana na wspomnianych wyżej targach Gamescom w Kolonii. Udostępnione fragmenty rozgrywki pozwalają przyjrzeć się najważniejszym elementom gry i po raz kolejny sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji.

Lies of P – gameplay część 2

Zobacz też: Gry na telefon

Lies of P powstaje z myślą o komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Produkcja Round8 Studio ma pojawić się wspomnianych platformach w 2023 roku. Dokładna data premiery nie jest znana, ale warto pamiętać, że zgodnie z zapowiedziami tytuł w dniu swojego debiutu trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!