Lies of P na obszernej rozgrywce. Twórcy prezentują ponad 40-minutowy gameplay

Lies of P

Deweloperzy z Round8 Studio nie dają graczom zapomnieć o Lies of P. W ostatnich tygodniach fani gier souslike mieli okazję zapoznać się m.in. z klimatycznymi materiałami prezentowanymi na targach Gamescom 2022, a także kilkoma obszernymi fragmentami rozgrywki. Nieco później twórcy podzielili się również informacjami dotyczącymi długości gry. Tymczasem do sieci trafił kolejny długi gameplay.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 85% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Długi gameplay z Lies of P. Kolejne ujęcia z klimatycznego soulslike’a

Lies of P – gameplay część 1

Deweloperzy z Round8 Studio opublikowali dwa materiały wideo, które trwają łącznie ponad 40 minut. Całość pochodzi natomiast z wersji demonstracyjnej, która była prezentowana na wspomnianych wyżej targach Gamescom w Kolonii. Udostępnione fragmenty rozgrywki pozwalają przyjrzeć się najważniejszym elementom gry i po raz kolejny sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji.

Lies of P – gameplay część 2

Zobacz też: Gry na telefon

Lies of P powstaje z myślą o komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Produkcja Round8 Studio ma pojawić się wspomnianych platformach w 2023 roku. Dokładna data premiery nie jest znana, ale warto pamiętać, że zgodnie z zapowiedziami tytuł w dniu swojego debiutu trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z