Lies of P na niezwykle ciekawym trailerze! Znamy przybliżony termin debiutu przygód Pinokio w Xbox Game Pass

Lies of P

Lies of P to jedna z tych pozycji, na którą posiadacze abonamentu Xbox Game Pass czekają z wielką niecierpliwością. Nie tak dawno otrzymaliśmy całkiem konkretny zwiastun prezentujący całą gamę przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć podczas zabawy. W najnowszym materiale dowiedzieliśmy się bodaj najważniejszej rzeczy na ten moment — przybliżonego terminu premiery tej produkcji.

Lies of P zadebiutuje jeszcze latem 2023 roku

Lies of P – trailer

Według udostępnionego przez Round8 Studio zwiastuna Lies of P zadebiutuje w sierpniu 2023 roku, a więc za około pół roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami tytuł ten od samego początku dostępny będzie także dla wszystkich użytkoników abonamentu Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wiadomość ta została poprzedzona bardzo klimatycznym zwiastunem, który kolejny raz, ukazuje mroczny steampunkowy świat wzorowany na XIX-wieczną Europę. Na uwagę zasługuje fakt, że na trailerze znowu występuje postać brodatego mężczyzny, który zdaje się być głównym antagonistą całej gry, a zarazem ojcem Pinokia, znanym jako Geppetto.

Przeczytaj też: Tablet do rysowania — najlepsze modele

Równie ważną informacją zdaje się także fakt, iż według trailera poza PC, PS5 oraz Xbox Seires X|S produkcja ta pojawi się również na konsolach poprzedniej generacji, czyli PS4, a także Xbox One. Zamierzacie dać szansę Lies of P, czy to zdecydowanie „nie wasza bajka”? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.