Lies of P na niezwykle ciekawym trailerze! Znamy przybliżony termin debiutu przygód Pinokio w Xbox Game Pass

Lies of P

Lies of P to jedna z tych pozycji, na którą posiadacze abonamentu Xbox Game Pass czekają z wielką niecierpliwością. Nie tak dawno otrzymaliśmy całkiem konkretny zwiastun prezentujący całą gamę przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć podczas zabawy. W najnowszym materiale dowiedzieliśmy się bodaj najważniejszej rzeczy na ten moment — przybliżonego terminu premiery tej produkcji.

REKLAMA

Lies of P zadebiutuje jeszcze latem 2023 roku

Lies of P – trailer

Według udostępnionego przez Round8 Studio zwiastuna Lies of P zadebiutuje w sierpniu 2023 roku, a więc za około pół roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami tytuł ten od samego początku dostępny będzie także dla wszystkich użytkoników abonamentu Xbox Game Pass.

Wiadomość ta została poprzedzona bardzo klimatycznym zwiastunem, który kolejny raz, ukazuje mroczny steampunkowy świat wzorowany na XIX-wieczną Europę. Na uwagę zasługuje fakt, że na trailerze znowu występuje postać brodatego mężczyzny, który zdaje się być głównym antagonistą całej gry, a zarazem ojcem Pinokia, znanym jako Geppetto.

Przeczytaj też: Tablet do rysowania — najlepsze modele

Równie ważną informacją zdaje się także fakt, iż według trailera poza PC, PS5 oraz Xbox Seires X|S produkcja ta pojawi się również na konsolach poprzedniej generacji, czyli PS4, a także Xbox One. Zamierzacie dać szansę Lies of P, czy to zdecydowanie „nie wasza bajka”? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać