Lies of P zachwyca na nowym zwiastunie! Materiał prezentuje klimatyczne lokacje i starcia z przeciwnikami

Lies of P

Pod koniec listopada ubiegłego roku twórcy Lies of P poinformowali, że gra znajduje się w końcowej fazie produkcji. Niestety wciąż nie poznaliśmy dokładnej daty premiery tytułu. Deweloperzy postanowili jednak przypomnieć graczom o swoim nadchodzącym dziele i opublikowali nowy zwiastun, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

REKLAMA

Twórcy Lies of P zaprezentowali graczom nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki

Lies of P – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Powyższy zwiastun pozwala przyjrzeć się m.in. klimatycznym lokacjom, które gracze będą mieli okazję odwiedzić w trakcie zabawy. W materiale pojawia się także kilka postaci, które zapewne odegrają kluczowe role w fabule Lies of P. Największą atrakcją wspomnianego materiału są jednak kolejne fragmenty rozgrywki.

Udostępnione przez deweloperów ujęcia pozwalają przyjrzeć się przede wszystkim kilku starciom ze zróżnicowanymi oponentami. Zgodnie z zapowiedziami Lies of P ma oferować „unikalny system walki”, który będzie zmuszał graczy do „podejmowania decyzji w ułamku sekundy”. Deweloperzy wierzą, że dzięki temu każda potyczka będzie zupełnie inna.

Zobacz też: Najlepsze gry metroidvania

Lies of P powstaje z myślą o PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Produkcja Round8 Studio ma zadebiutować na wymienionych platformach w tym roku. Warto również pamiętać, że gra w dniu swojej premiery trafi także do biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!