Lies of P nie zajmie dużo miejsca na PS4 i PS5. Pre-load na konsolach Sony ma ruszyć już niebawem

Lies of P

Nieco ponad miesiąc temu Lies of P uzyskało złoty status – prace nad grą zostały ukończone, a premiera odbędzie się zgodnie z planem. „Bloodborne z Game Passa” zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym do sieci trafiły kolejne informacje dotyczące produkcji. Dowiedzieliśmy się, jaki będzie rozmiar Lies of P na PS4 i PS5, a także kiedy ruszy pre-load na konsolach Sony.

Rozmiar Lies of P na PS4 i PS5 nie przeraża. Wiemy, kiedy ruszy pre-load na konsolach Sony

Jak podaje profil PlayStation Game Size na platformie X, w przypadku Lies of P konsolowi gracze będą musieli przygotować 29.107 GB na PS4 oraz 34.707 GB na PS5. Podane rozmiary dotyczą wersji 1.01/1.001.000, czyli takiej, która zawiera Day One Patch.

Jeżeli chodzi o pre-load Lies of P, dla graczy, którzy zdecydowali się na zakup Edycji Deluxe rozpocznie się on 14 września o północy (najpewniej czasu lokalnego). Posiadacze tej wersji będą mogli uruchomić grę 16 września. Edycja Standardowa umożliwi pre-load 17 września o północy, a gracze otrzymają dostęp do Lies of P 19 września.

Zobacz też: Telefon do 500 zł

Kup Lies Of P

Przypominamy, że Lies of P zadebiutuje już 19 września 2023 roku na PC oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra od momentu premiery będzie także dostępna w ramach usługi Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.