Lies of P ze złotym statusem! „Bloodborne z Game Passa” zadebiutuje zgodnie z planem

Lies of P

Lies of P od momentu zapowiedzi cieszy się zainteresowaniem wśród graczy. Mroczne przygody Pinokia zyskały tak dużą popularność, że twórcy postanowili udostępnić wersję demonstracyjną gry bezterminowo. Tym razem deweloperzy ze studia Neowiz mają świetne wieści dotyczące postępu prac nad Lies of P.

Twórcy mrocznego Lies of P ogłosili złoty status gry

Twórcy mrocznego RPG akcji Lies of P, które nazywane jest również „Bloodbornem z Game Passa”, potwierdzili, że gra uzyskała złoty status. To oznacza, że produkcja jest gotowa na premierę i prace nad nią zostały zakończone. Choć tytuł będzie musiał wyróżnić się na tle innych debiutujących w podobnym okresie gier, jego unikalna koncepcja i dostępność w bibliotece Game Pass od pierwszego dnia mogą dać mu pewną przewagę.

W ramach przypomnienia w Lies of P wcielimy się w postać mechanicznej lalki o imieniu Pinokio, który wyruszy w podróż przez opuszczone i pełne potworów miasto Krat. Ważnym elementem gry są kłamstwa, które będą miały wpływ na fabułę – ciekawostką jest fakt, że im więcej postać będzie kłamać, tym bardziej ludzka będzie się stawać, tym samym tracąc mechaniczne umiejętności. Walka będzie opierać się na użyciu broni białej, a gracze będą mogli ulepszać uzbrojenie i tworzyć nowe narzędzia do zabijania.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup Lies Of P

Przypominamy, że Lies of P ma zadebiutować 19 września 2023 roku na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Dodatkowo gra w dniu premiery zasili bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.